Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

VODA pod kontrolou®jednoduché řešení

Optimalizujete náklady ve vaší společnosti? Snažíte se, aby její fungování bylo co možná nejefektivnější? Je tomu tak i u spotřeby vody? Ať již vaše společnost působí v rozlehlých areálech nebo jedné budově, může se stát, že vlivem poruchy nebo nedbalosti vzroste váš účet za vodu až několikanásobně.

Nabízíme řešení připravené na míru vašim potřebám. Spotřebu vody vám pomůže ohlídat VODA pod kontrolou®. Tato služba nepřetržitě vyhodnocuje spotřebu vody ve vaší společnosti (vašich objektech) a upozorní vás na nestandardní odběry.

Se službou VODA pod kontrolou® získáte přehled a vyhnete se nepříjemným překvapením v podobě škod způsobených úniky vody (např. skryté poruchy, závady na rozvodu, havárie, aj.). Tyto nestandardní odběry budete moci včas odhalit a minimalizovat tak svoje ztráty.

Nemusíte kupovat žádné zařízení, pro zprovoznění služby potřebujete pouze vodoměr s pulzním výstupem.

Využijte své finanční prostředky, mizející bez povšimnutí v kanalizaci, efektivněji. Ohlídejte si svůj majetek. Navíc ušetříte práci technikovi, který pravidelně odečítá vodoměry pro potřeby společnosti.

Věnujte se svému podnikání, účet za vodu ohlídáme za vás.

Nezávazná poptávka
 • Žádné nečekané doplatky za vodu
 • Nepřetržitý monitoring spotřeby
 • Individuální nastavení
 • Informace o případných haváriích
 • Bez nutnosti nákupu zařízení

Jak to funguje?

VODA pod kontrolou® přináší  informace o denní spotřebě a navíc nabízí  zasílání alarmových zpráv prostřednictvím e-mailu. Komunikační jednotka nainstalovaná na pulzní výstup vodoměru sbírá data o spotřebě a neustále vyhodnocuje, zda právě nedochází k překročení uživatelem nastavených limitů pro vyhlášení alarmu.

Přitom zpracovává množství dalších dat, jako jsou minimální a maximální odběry. Ty také vidíte na webovém portále VODA pod kontrolou®. Zde si můžete nastavit tři různé typy alarmů a to přímo na míru vašeho odběrného místa.

V případě, že dojde k překročení nastavených limitů, je okamžitě vyhlášen alarm. Upozornění dostanete na vámi zadané emailové adresy. Se službou VODA pod kontrolou® nekupujete žádné zařízení. Hradit budete pouze jednorázový instalační poplatek a měsíční tarif za službu. Máte vodu pod kontrolou!

Získejte stálou kontrolu nad svou spotřebou a plaťte měsíčně jen za vodu, kterou potřebujete a spotřebujete.

Nezávazná poptávka

Spotřeba vody pod stálou kontrolou

Už nikdy žádné nepříjemné překvapení v podobě vysokých nedoplatků za vodu! Na abnormální spotřebu vás upozorníme prostřednictvím e-mailu.

Grafy, aktuální data, historie spotřeby vody

Se službou VODA pod kontrolou získáte detailní přehled o spotřebě vody. Budete mít k dispozici nejen aktuální data, ale také přehled za uplynulá období. Záleží jen na vás, kolik informací potřebujete. Podle toho si zvolte jeden z nabízených tarifů.

Voda pod kontrolou®

Mít vodu pod kontrolou nevyžaduje složitá technická řešení. A informace nejen o spotřebě si jednoduše zobrazíte třeba na mobilu nebo tabletu.

Možnost nastavení maxima a minima protečeného objemu

Jste majitel rodinného domu nebo provozujete rozlehlý výrobní areál? Službu nastavíme přímo na míru vašim potřebám. Zvolte si rozmezí minimálního a maximální protečeného objemu vody. Jakmile se bude spotřeba vymykat zadaným parametrům, dáme vám vědět.

VODA pod kontrolou® odhalí včas případnou havárii

Dálkové odečty vodoměrů

 • přenos dat bezdrátovou technologií
 • vhodné pro všechny typy vodoměrů s pulzním výstupem

Upozornění na mimořádné události

 • individuální nastavení alarmu pro minimální průtok, maximální průtok a protečený objem
 • automatické zasílání zpráv

Přehledné zobrazení dat

 • pravidelné informace o spotřebě vody
 • okamžité upozornění na mimořádnou situaci

Tarify

Standard

7 hodnot 1x týdně

Cena od 150 Kčs DPH / měs.

Jednou týdně, vždy v pondělí, najdete na portálu VODA pod kontrolou® aktualizovaná data o denní spotřebě v uplynulých sedmi dnech. Alarmová hlášení 365/24.

mám zájem
Doporučujeme

Premium

24 hodnot 1x denně

Cena od 250 Kčs DPH / měs.

Jednou denně najdete na portálu VODA pod kontrolou® aktualizovaná data o hodinové spotřebě vody za uplynulý den. Alarmová hlášení 365/24.

mám zájem

Měsíční poplatek za službu VODA pod kontrolou® nezahrnuje odborný jednorázový instalační poplatek.

Cena instalačního poplatku se odvíjí od typu vodoměru, cena je již od 1 200 Kč ( včetně platné sazby DPH).

Stačí tři kroky, zbytek zařídíme za vás

1.

Objednejte si službu

mám zájem

2.

Vyčkejte na vyřízení

3.

Domluvte si termín instalace

Reference našich klientů

„Se službou VODA pod kontrolou® máme dokonalý přehled o naší spotřebě.“

Karel Kohout, vedoucí správy budov ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk s.r.o.

Reference našich klientů

„Ve velkých areálech často řešíme úniky vody v řádu až statisíců korun.“

Ing. Petr Juch, oddělení péče o klienty RENOMIA, a. s.

Reference našich klientů

„Prasklou zahradní hadicí mi uniklo 30 kubíků vody. Se službou VODA pod kontrolou® se to nestane.“

Ivan

Reference našich klientů

„Díky službě VODA pod kontrolou® šetříme při měsíčních odečtech vodoměrů na nákladech za dopravu a zhruba 80 hodin práce montérů. Tento čas věnujeme vyhledávání úniků na síti a tím dosahujeme dalších úspor.“

Jindřich Vondřička, vedoucí vodohospodářského střediska TS Strakonice

Reference našich klientů

„Služba VODA pod kontrolou® má dvě hlavní výhody. Výrazně snižuje škody vzniklé například prasklou hadičkou na WC v trvale neobývaných budovách. A šetří peníze i tam, kde je trvalý únik vody běžným způsobem neznatelný.“

Martin Sobotka, starosta města Dobřany

Často kladené dotazy

Vyplníte poptávkový formulář, my vám zpracujeme nabídku, připravíme k podpisu Dodatek ke smlouvě o dodávkách vody nebo Smlouvu o poskytnutí služby VPK (je-li vaše odběrné místo ve správě jiného provozovatele než ČEVAK a.s.) a dohodneme s vámi datum instalace.

Stačí zajistit přístup k vodoměru. Komunikační jednotka je plně soběstačná, nevyžaduje napájení elektřinou ze sítě.

Alarmová zpráva je odesílána na e-mail, který si zvolíte. Může být odeslána až na pět e-mailových adres.

Služba je za stejných podmínek dostupná v rámci celé EU. Liší se pouze výše instalačního poplatku.

Služba nabízí celkem tři uživatelsky nastavitelné alarmy, které lze samostatně aktivovat. Jsou to alarm maximálního průtoku; alarm minimálního průtoku a alarm protečeného objemu.

Pro správné fungování alarmů je zapotřebí individuálně nastavit jejich parametry. Doporučujeme při nastavování zohlednit data v grafech Denní spotřeba a Minimální a maximální průtoky. Popis alarmů a postup pro jejich nastavení je uveden na portále VODA pod kontrolou v nápovědě u jednotlivých alarmů.